Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Z ARiMR do skansenu. Radna PO zastępcą dyrektora Muzeum Wsi Lubelskiej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 sierpnia 2016 r. o 19:58 Powrót do artykułu
Ja z kolegą już zrobiłem transparent: ANNA MIRZWA JESTEŚ W SKANSENIE NIELEGALNIE ! W najbliższy wtorek zapraszam dziennikarzy o godz. 13.30, przed domem burmistrza w skansenie nasza grupa rozwinie transparent i zacznie protest, dziennikarze przyjedźcie na sesję fotograficzną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak w Polsce może być dobrze??? Popatrzcie na tę p. Mirzwę, jak ło to wygląda? Co ta pani zrobiła do tej pory dla muzeów, dla kultury polskiej? ABW, CBŚ zająć się Grabczukiem, koniec kolesiostwa, koniec okradania Polski, niech ktoś z tym wreszcie skończy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby tylko z Chełma. Naściąłag chłopków z różnych "Kobylnic" a teraz chłopki przyodziane w garnitury z bistoru z podniesionymi głowami chodzą - znaczy dyrektorują. Rodziny pościągali i elita lubelska pełną gębą a jakie mniemanie o sobie maja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też składałem CW i nikt nie oddzwonił a powiedzieli ze sie odezwą, nic czekam dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Brawo dla przedmówcy, a gdzie konkurs na zastępcę dyrektora? Czemu Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego nie zajmie się kliką PO-PSL co żerują na naszych i narodowych pieniądzach? Ludzie piszcie doniesienia do prokuratury i do ministerstwa kultury.
Chyba żartujesz jaki konkurs a jeśli jest to tak skonstruowany że nikt poza wyznaczonym kandydatem nie spełnia kryterjów, tyczy się to wszystkich opcji politycznych bez wyjądku jedyne wyjście to weryfikacja stanowisk pod kątem kierunkowego wykształcenia bo co taka pani i jej podobni może wiedzieć o kulturze ludowej bez mertorycznego przygotowania. Na studjach kierunkowych oprucz nauki o kulturze jest równierz dział zarządzania, bynajmniej ja tak miałam, jak jest obecnie niewiem. Przeraża mnie jak spotykam ludzi po wyszych szkołach czgoś tam czy podyplomówkach nie mających nic wspólnego z zajmowanym stanowiskiem prubujących nasiłą wpierać czasem takie bzdury że człowiek patrzy na to z przerażeniem a inni wieżą w to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspolczuje podwladnym!!! Biedni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w filmie Poszukiwany Poszukiwana była scena "mój mąż jest z zawodu dyrektorem" i tu też dwie siory muszą byc dyrektorkami, ani wiedzy, ani kompetencji tylko rozdęte ego i zamiłowanie do gnębienia i poniżania podwładnych - i czy na to nie ma sposobu, czy nie ma mocnych na to przegięcie - zgroza, pisie ratuj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kur..a mac kiedy ta grabczangolada wreszcie się zakonczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
We wtorek okupacja placówki i strajk pod urzędem marszałkowskim. Dość tego!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czegoś tu nie rozumiem... w Muzeum Wsi Lubelskiej dyrektor muzyk z wykształcenia były pracownik jakiegoś urzędu, z-ca dyrektora z wykształcenia magister zarządzania i była radna z Chełma...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się to ma do etnografii Lubelszczyzny??? zero wiedzy i doświadczenia w tym kierunku. Tylko biznes,biznes,biznes i lanse balanse.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety masz 100% racji. Do tego dochodzi totalna ignorancja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Z ta Pania miałam przyjemność pracować .Koszmar mobbing zadufanie w sobie Elementarny brak wiedzy.Była karana karą grzywny przez Sąd pracując w ARIMR
 Cała prawda :( plus totalna ignorancja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...